رونمایی از مانیتور فوق عریض (Ultra Wide) ال جی توسط مادیران

رونمایی از مانیتور فوق عریض (Ultra Wide) ال جی توسط مادیران

Monitor-UltraWide-21-9-de-LG-2شرکت مادیران در مراسمی در تاریخ ۱۵/۰۷/۹۳، با حضور خبرنگاران ، مدیران شرکت LG و جمعی از نمایندگان خود از جدیدترین مانیتور LG (سری فوق عریض) در محل شرکت مادیران رونمایی کرد.

به گزارش خبرنگار هفته نامه اطلاعات بورس، محمود امیری رئیس هیات مدیره شرکت مادیران در مراسم رونمایی از جدیدترین مانیتور LG با اشاره به سابقه ی طولانی فعالیت مجموعه مادیران، به این نکته اشاره داشت که همچنان در ابتدای راه بوده و با وجود تمام نگرانی ها و مشــکلات تحریم ها، پــروژه هــای توسعه مادیران با سرعت بسیار خوبی مراحل پیشرفت را می گذراند.
بر پایه این گزارش طی این مراسم، آقای قهاری مدیر کل IT شرکت مادیران در رابطه با تاریخچه همکاری این شرکت با ال جی الکترونیکس گفت: روند رو به رشد شرکت در خصوص تولیدات و همچنین توسعه نیروی انسانی متخصص باعث شده که مانیتورهای LG بیشتر از ۶۰ درصد سهم بازارهای جهانی را به خود اختصاص دهد .
مدیر کل IT مادیران، دلایل موفقیت و داشتن این سهم از بازار را، عواملی همچون وجود نمایندگان خوب و باهمت، افزایش تعداد شعب و مراکز خدمات در شهرهای مختلف، ارتقای خدمات پس از فروش مادیران و رشد روز افزون کیفیت خدمات دانست و افزود: شرکت ال جی الکترونیکس به عنوان شرکتی با محصولات با کیفیت و بسیار مقاوم، سهم قابل توجهی از بازار محصولات الکترونیکی را به خود اختصاص داده و همواره در تکنولوژی های جدید به ویژه مانیتور پیشرو بوده است.
بر پایه این گزارش، در ادامه این مراسم آقای نیما یزدانی مدیر بازاریـابی و فـروش محـصولات IT دفتر ال جی الکترونیکس درایران به این نکته اشاره داشتند که اگرچه در چندسال گذشته حجم تقاضای بازار جهانی مانیتور مقداری کم شده، اما بازار این محصول در ایران همچنان بازاری بزرگ، رقابتی و مخصوصا قابل سرمایه گذاری است. وی اظهار داشت: روند تغییر نیاز مصرف کنندگان به صورتی است که شرکت های بزرگ تولید کننده مثل شرکت LG مجبور هستند برای راضی نگه داشتن مصرف کنندگان و همچنین حفظ جایگاه خود در این بازار رقابتی ، کالاهایشان را متناسب با شرایط موجود و نیاز کاربران تغییر دهند.
آقای یزدانی با اشاره به اینکه که کشورهای ایالات متحده و آلمان سهم بازار قابل توجهی در فروش محصولات LG دارند اظهار داشت: در سه ماهه گذشته، فروش مانیتورهای Ultra Wide LG بالغ بر ۱۰% فروش این کشورها را به خود اختصاص داده اند و این روند رو به افزایش است. وی گفت: در حال حاضر از کل بازار مانیتور Ultra Wide جهان، بالغ بر ۷۵% آن سهم LG است و با اختلاف فراوان شرکت DELL با سهم بازار حدود ۷/۹% در جایگاه دوم می باشد. همچنین وی به این نکته اشاره داشت که شرکت LG همانند گذشته حداکثر تلاش خود را دارد تا با در نظر گرفتن نیاز مشتریان و کاربران جهانی خود نسبت به تغییر و ارائه محصولات بر اساس نیاز روز آنان ، پیشرو بودن خود را در بازار مانیتور حفظ کند.
گزارش خبرنگار ما می افزاید: در این مراسم آقای راسخ مدیر کالای IT شرکت صنایع ماشینهای اداری ایران (مادیران) به معرفی و تشریح ویژگی های این محصول جدید پرداخت. بر اساس اشارات ایشان، مانیتور ۲۹ اینچ از سری فوق‌عریـض با رزولوشن UltraHD 1080× ۲۵۶۰ یک پله بالاتر از مانیتورهای معمولی Full HD قرار گرفته‌ است. تکـنولوژی IPS در UM65 منجـر به زاویه دید بسیـار ‌وسـیع و ارائه بهترین کیفیت تصویر با دقت رنگ عالی ‌شده که این مدل را نه‌ تنها برای کاربری‌های حرفه‌ای‌ نظـیر طراحی و کارهای گرافیکی و کاربردهای مهندسی، بلکه در زمینه‌هایی نظیر بازی و تماشای ویدئو نیز به نمایـشگری ایده‌آل و جذاب تبدیل می‌کنـد.